New in! February&March

Teacher's Day (24)

Trochę się tego uzbierało więc wam pokażę co ostatnio kupiłam i dostałam w ramach zwiększania nauczycielskiej kolekcji rzeczy absolutnie niezbędnych i strasznie przydatnych;-) Here we go:

1.s1

Zestaw kreatywny z Pepco: pomponiki, wyciory (chyba tak się to nazywa ale to okropna nazwa…), folie,a właściwie kartoniki A4 złote i srebrne. Pomponiki przydadzą się do dekoracji, zabaw i lekcji wielkanocnych. Złotych folii użyłam do zrobienia gry na zielone lekcje o St.Patrick’s Day, zresztą widać na zdjęciu. Srebrne czekają na inną okazję.

2.s2

Magnesy-moja miłość;-) Magnesów nigdy za wiele. Kolorowe z Auchan. Brytyjskie i amerykańskie z Kiku, upolowane przez siostrę wysłaną z misją do Katowic, gdyż w Krakowie nie ma tego sklepu.

3.s3

Nowy Patrykowy kapelusz, drugi do kolekcji-dostałam od znajomych. Złote czekoladowe monety upolowane przez koleżankę Gosię w Lidlu specjalnie na nasz szkolny St.Patrick’s Day, żeby Leprechaun miał co rozdawać:-) Dzięki Gosiu!

4.s4

Gra ‚The Caterpillars Tower’ z Auchan. Super do ćwiczenia kolorów, do przeliczania gąsienic, do podawania położenia i duża frajda z układania wieży i wyciągania kolejnych elementów jak w grze Jenga. Moi mali uczniowie zachwyceni!

5.s5

Na koniec różne różności:

Krawat brytyjski z second-handu, przyda się w przyszłości np. podczas dnia brytyjskiego.

Fajne materiały konferencyjne z konferencji Pearson, w tym wygrana super kostka: warto siedzieć z przodu i być aktywnym uczestnikiem konferencji!

Nowa nauczycielska torba, ogromna, pomieści tyle rzeczy, że aż strach;-)

Pieczątki upolowane w Rossmannie- kto by pomyślał, że tam też sprzedają coś dla anglistów.

Gra z Lidla: do nauki zegara/godzin.

Gadżet z Biedronki: lampka LED do komputera.

Jeśli macie coś godnego polecenia zostawcie info w komentarzu albo na fb, dzięki! Dominika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *