New Year-new in!

teachers-day-12

dress-for-the-job-you-wantnot-the-one-you-have-2

nw2

  1. Sales! Z myślą o pracy, w której spędzamy dużą część dnia i sporą część roku, na tegorocznych wyprzedażach zakupiłam 3 pary spodni w kantkę i botki. Wyznanie: na początku mojej ścieżki kariery uważałam, że ważniejsze od tego co mam na sobie (uwaga nadchodzi rym!), jest to co mam w głowie. Guzik prawda! Stare mądre bezlitosne przysłowie mówi: Jak cię widzą (kto? koleżanki, uczniowie, rodzice uczniów, szef), tak cię piszą.  Jakiś czas temu to do mnie dotarło i od tamtej pory staram się wyglądać w pracy elegancko i profesjonalnie.
  2. Zapasy biurowe: folie, koperty, koszulki- wiadomo, przyda się:-) Lidl
  3. Nostalgia i inspiracja: książka wypatrzona  u innych na Instagramie, zakupiona i przejrzana również pod kątem zmodyfikowania tych zabaw na lekcjach j.angielskiego.
  4. Opaska z Rossmanna zakupiona wprawdzie dawno temu do spania, ale nie używana zgodnie z pierwotną funkcją, za to niedawno poszła w ruch na lekcjach i na kółku: toys, at the toy shopnw3
  5. Czapa od znajomego:-) Namówię pozostałych anglistów i zrobimy sobie w tym roku Saint Patrick’s Day, mam mnóstwo pomysłów, taka czapa inspiruje!!!                                                   nw1
  6. A w Empiku łowy poświąteczne, część wykorzystam jeszcze teraz ( bałwanki, pingwiny), reszta poczeka grzecznie do przyszłych świąt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *